Fotovoltaické elektrárny

Proč si nechat instalovat Fotovoltaickou elektrárnu od nás?

Férové jednání a individuální přístup, ke každému zákazníkovi při montáži Fotovoltaické elektrárny.

Kompletní montáž a zprovoznění vaší nové Fotovoltaické elektrárny. Montáž je provedena včetně povinné úpravy elektroměrového rozvaděče, dle připojovacích podmínek distribuční společnosti (vyřízení žádosti o odplombování a zaplombování).

Kvalitně provedená montáž.

 

Jaké komponenty pro Fotovoltaické elektrárny použváme?

Instalujeme měniče výrobce Goodwe. Používáme komponenty a rozvaděče Eaton. K využití přetoků instalujeme zařízení Wattrouter. Bateriové systémy Pylontech a Dyness.

  • S přímou dodávkou do sítě. Nejjednodušší řešení Fotovoltaické elektrárny, kdy energie získaná z FV panelů proudí přímo do domu a pokud nedochází k její spotřebě, jdou přetoky do distribuční sítě.
  • S akumulací do baterií. Fotovoltaika s bateriovým úložištěm je vhodná pro ty, poskytuje nejlepší zhodnocení vyrobené elektrické energie. Zároveň získáte maximální energetickou soběstačnost a nezávislost a ochranu proti možným výpadkům sítě. Díky fotovoltaice s bateriovým úložištěm pro ukládání vyrobené energie pokryjete velkou část své spotřeby elektřinou, kterou si sami vyrobíte. U takové elektřiny neplatíte žádné distribuční poplatky, které tvoří podstatnou část celkové ceny. Navíc máte s bateriovým systémem v případě výpadku stálou zálohu energie.
  • S akumulací do vody. Akumulaci do TUV je možno instalovat samostatně.  Ale také zároveň spolu s FVE s přímou dodávkou el. energie do sítě i s FVE s akumulací do bateriového systému. V obou případech maximalizujete využití vyrobené elektrické energie a urychlíte návratnost investice.

Každá montáž Fotovoltaické elektrárny je ukončena závěrečnou revizí a vydáním revizní zprávy.

Montáž fotovoltaické elektrárny, je možné doplnit instalací optimizérů, které umožňují vypnutí FVE na úrovni panelů, monitorování každého z panelů a zvýšení výkonu panelů (které je bez instalace optimizérů způsobené nesouladem panelů), až o 10%. Používáme optimizéry TIGO, které samostatně mohou pouze optimalizovat výkon.

Tigo TS4A
Tigo TS4A

V případě monitorování či vzdáleného vypnutí, je nutno k fotovoltaické elektrárně instalovat kompletní sadu Tigo cca kit + tap.

tigo cca kit + tap
tigo cca kit + tap

Ceník prací poskytovaných naší firmou, najdete zde.

Máme desítky realizovaných instalací.

Níže jsou fotografie z některých akcí.

FVE elektrárna rozvaděčeFVE panely na plechové krytiněInstalace FVE panelů střecha RDInstalace fotovoltaické elektrárny RD dřevostavbaRastr pod FVE panelyFVE elektrárna RDInstalace panelů fotovoltaické elektrárny BramacInstalace FVERozmístění prvků FVE RD PlzeňFVE elektrárna PrahaOn Grid fotovoltaická elektrárnaInstalace FVE SázavaFVE elektrárna RDInstalace panelů FVE betonová taškaFotovoltaické elektrárna bateriové úložiště PylontechFVE strojovna - technická místnost RD
FVE elektrárna rozvaděče
FVE panely na plechové krytině
Instalace FVE panelů střecha RD
Instalace fotovoltaické elektrárny RD dřevostavba
Rastr pod FVE panely
FVE elektrárna RD
Instalace panelů fotovoltaické elektrárny Bramac
Instalace FVE
Rozmístění prvků FVE RD Plzeň
FVE elektrárna Praha
On Grid fotovoltaická elektrárna
Instalace FVE Sázava
FVE elektrárna RD
Instalace panelů FVE betonová taška
Fotovoltaické elektrárna bateriové úložiště Pylontech
FVE strojovna – technická místnost RD