Elektromontáže

Jaké elektromontážní práce provádíme?

Provádíme elektromontážní práce, opravy, vyhledání závad a montáž elektrických instalací, elektrických rozvodů a rozvaděčů v bytech, domech, dřevostavbách, SDK příčkách či halách. Úpravy elektroměrových rozvaděčů. A nejen to, jsme schopni provést elektrické instalace i v prostorech s nebezpečím výbuchu.

A co dřevostavby?

Dále, kromě běžné elektro instalace montujeme do dřevostaveb monitoring vlhkosti v mezi plášti budovy, vyvinutý firmou Senzomatic. Tímto zařízením můžete nepřetržitě sledovat vlhkost poblíž místa instalovaného senzoru. Naměřené hodnoty, se kvůli přesnosti,  on-line porovnávají s vlhkostí vzduchu v interiéru a exteriéru Vašeho domu.

V případě zasekání a uložení kabeláže pod omítku, není pro nás problém zdi kompletně začistit, se štukovat či vybílit.

K zákazníkům přistupujeme korektně. Při opravě a montážích elektrických instalací, proto máte možnost si vybrat. Zda si nechat zpracovat cenovou nabídku a práci provést za dohodnutou cenu, nebo dáte přednost hodinové sazbě, kdy zaplatíte částku odpovídající skutečnému času který strávíme u Vás plus cenu za materiál. Jednoduchým výpočtem dle našeho ceníku zjistíte výslednou cenu prací, které potřebujete provést.

Používáme kvalitní materiál. Pro elektroinstalace výrobky firmy ABB a Schneider. Rozvaděče vyzbrojujeme výrobky firem Eaton, Schneider, či Hager. Tato investice do kvality se Vám jistě vyplatí.

 

Samozřejmostí je, že po kompletním ukončení prací Vám bude předána revizní zpráva.

Ceník prací poskytovaných naší firmou, naleznete zde.

Máme desítky realizovaných instalací.

Níže jsou fotografie z některých akcí.

Úprava elektroměrového rozvaděčeDomovní rozvaděč s krytemKabelové rozvody v podlazeKabelové rozvody dřevostavbaKabelové rozvody v SDK příčceRozvaděč rodinného domuSpojené elektro rozvaděčeElektro rozvaděčRozvaděč chataZačištěné drážky elektrických rozvodůRozvody pod omítkou v YtonguRozvaděč - hrubá instalaceKabelové rozvody pod omítkouElektro rozvody v SDKElektro rozvody v koupelně
Úprava elektroměrového rozvaděče
Domovní rozvaděč s krytem
Kabelové rozvody v podlaze
Kabelové rozvody dřevostavba
Kabelové rozvody v SDK příčce
Rozvaděč rodinného domu
Spojené elektro rozvaděče
Elektro rozvaděč
Rozvaděč chata
Začištěné drážky elektrických rozvodů
Rozvody pod omítkou v Ytongu
Rozvaděč – hrubá instalace
Kabelové rozvody pod omítkou
Elektro rozvody v SDK
Elektro rozvody v koupelně